Skip to content

planbagerolnorevinnolisuvelrext.co

does not approach me. There are other..

Category: DEFAULT

DEFAULT

Orhan Gencebay - Fidayda-Mor Koyun / TopaloДџlu-ЕћekeroДџlan (Vinyl)

9 thoughts on “ Orhan Gencebay - Fidayda-Mor Koyun / TopaloДџlu-ЕћekeroДџlan (Vinyl)

  1. Explore releases from the Murat Plak label. Discover what's missing in your discography and shop for Murat Plak releases.
  2. Këtë të shtunë në "Xing me Ermalin" do të jetë një i ftuar shumë special, pikërisht kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. Në këtë puntatë do ndjekim një intervistë të rrallë të kryeministrit ku do zbulohen të pathëna e të papritura.
  3. Prishtina dhe Beogradi donin një angazhim më të madh të Shteteve të Bashkuara për zgjidhjen e çështjes së Kosovës, madje kërkuan që edhe unë të angazhohem për këtë, tha senatori republikan në Uashington, Ron Johnson. Në një intervistë për Zërin e Amerikës në gjuhën serbe, Johnson tha se i dërguari i posaçëm i Shtëpisë së [ ].
  4. I Përditësuar –. - Ka përfunduar takimi mes Kryeparlamentarit Kadri Veseli, Kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ambasadorit amerikan Philip Kosnett. Takimi është mbajtur në kabinetin e Kryeparlamentarit Veseli, dhe ka pasur për temë diskutimi heqjen e taksës % që ka vënë Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe që hynë në Kosovë.
  5. I prekur dhe me lot në sy, Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj bëri këtë njoftim të rëndësishëm për vendin. “Jap dorëheqje të parevokueshme nga detyra e Kryeministrit të Republikës së Kosovës dhe dua t’iu falënderoj për besimin dhe përkrahjen. Arsyeja e këtij vendimi është se.
  6. Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për raportet e tij me presidentin e vendit, Hashim Thaçin. Nëpërmjet një komunikate, partia e Haradinajt, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka bërë të ditur se shefi aktual i ekzekutivit ka thënë se është një kohë e gjatë prej kur nuk ka komunikim me presidentin, prej përplasjeve të tyre për ndarjen e Kosovës.
  7. Në Akademinë Politike dhe Shkencore kushtuar veprimtarit të çështjes kombëtare, Ukshin Hoti, pjesëmarrës për një fjalë rasti ishte edhe kryeministri Ramush Haradinaj. Gjatë fjalimit të tij, kryeministri tha se Hoti ishte krijues i shkathtë karshi ideve të imponuara nga jashtë. 20 vjet pas zhdukjes së tij përmendi, ushtrinë, popullësinë e re dhe orientimin euroatlantik të.
  8. Kryeministri, Ramush Haradinaj ka shkruar në adresën e tij elektronike për betejën e Loxhës. Ai ka shkruar se Beteja e Loxhës shënoi një kapitull të lavdishëm të luftës sonë për liri.
  9. Prishtina dhe Beogradi donin një angazhim më të madh të Shteteve të Bashkuara për zgjidhjen e çështjes së Kosovës, madje kërkuan që edhe unë të angazhohem për këtë, tha senatori republikan në Uashington, Ron Johnson.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *